Pełne koloru i radości lata 70. znów wracają do mody! Na odtworzenie retro motywów zdecydowała się Kylie Jenner. Jej najnowsza stylizacja paznokci łączy w sobie trend francuskiego manicure z psychodelicznymi wzorami z dekady słońca.

Celebrytka jest zanana z tego, że uwielbia spektakularnie długie paznokcie i żywe, neonowe barwy oraz oryginalne zdobienia. Jej wcześniejsze pomysły na manicure wzbudzały sporo emocji wśród jej fanów. Kylie uwielbia eksperymentować, dlatego tym razem wybrała stylizację inspirowaną latami 70.

Bestsellerowa kolekcja od Kendall i Kylie Jenner jest dostępna w Biedronce! Ile zapłacimy za ich torebki?

Kylie Jenner i jej manicure inspirowany latami 70.

Właścicielka jednej z największych marek kosmetycznych znów zaskakuje niebanalym pomysłem. Wybrała jeden z najbardziej charakterystycznych motywów dekady – psychodeliczne wzory pełne żywych barw pomarańczy, różu, fioletu i zieleni. Jest dosłownie wszystko, co powinno oddawać klimat lat 70.

Hailey Bieber startuje ze swoim własnych kanałem beauty na YouTube. Będzie opowiadać nie tylko o kosmetykach!

Kylie połączyła efektowne zdobienie z klasycznym trendem francuskiego mani. Tyle, że zamiast białej końcówki zdecydowała się na kolorowe printy. Całość wygląda absolutnie genialnie! Nie zabrakło też charakterystycznej dla celebrytki długości i kwadratowego kształtu paznokci. Kylie pochwaliła się najnowszym manicure w mediach społecznościowych. Na Tik Toku możemy obejrzeć całą relację z tworzenia mani i oczywiście efekt końcowy.

Obok boho stylu, spodni dzwonów, kwiecistych wzorów i ażurowych topów to właśnie psychodeliczne printy były dominującym elementem lat 70. Teraz powracają nie tylko w modzie, ale również w stylizacji paznokci. Jak Wam się podoba taka inspiracja?

@kyliejenner

this is basically just a page for my nails

♬ All To Me - Giveon