Na profilu Instagramowym Betiny Goldstein, który śledzi przeszło 407 tysięcy osób, prezentowane są niebanalne kreacje manicure. Manikiurzystka marki Chanel posiada wyjątkowy talent i intuicję do estetycznego i minimalistycznego designu paznokci, co przyciąga coraz więcej entuzjastów jej pracy.

Wszystko, co musisz wiedzieć o manicure w kolorze różowej galaretki: będzie wielkim hitem latem

Betina zaczęła zajmować się paznokciami w sposób dość niekonwencjonalny. Jako 32-latka pracowała dla producenta pokazów mody, kiedy musiała zastąpić nieobecną manikiurzystkę i nieoczekiwanie wykonać manicure dla 27 modelek. To wydarzenie obudziło w niej pasję do tego rzemiosła. Niedługo później przeprowadziła się do Los Angeles, gdzie rozwinęła swoją karierę, pracując na sesjach zdjęciowych z gwiazdami takimi jak Bella Hadid, Zoe Kravitz, czy Billie Eilish.

Jej stylizacje paznokci, które łączą prostotę z innowacyjnością, zdobyły uznanie na Instagramie. Betina, będąc samoukiem, tworzy manicure zgodnie ze swoim gustem, często wykorzystując elementy takie jak perełki czy łańcuszki, oraz bawiąc się konwencją manicure francuskiego. Mimo że preferuje krótkie paznokcie, udowadnia, że na niewielkiej płytce paznokcia można stworzyć wyjątkowo piękne i kreatywne projekty.