Manicure wystawia nasze paznokcie na piekielny cykl uszkodzeń. Idziemy do salonu, usuwamy warstwy produktów, by następnie aplikować nowe warstwy w ciągu kilku minut. Niestety, nawet Amerykańska Akademia Dermatologii potwierdziła, że chemikalia stosowane w manicure żelowym powodują łamliwość i łuszczenie się paznokci. W głębi duszy wiemy, że to prawda. Bez względu na to, czy ściśle przestrzegasz zasad, czy też uległaś pokusie skubania krawędzi i usuwania manicure żelowego w domu , wiesz, jakie szkody może wyrządzić. Jeśli unikasz malowania paznokci korektor do paznokci może być kluczem do eleganckiej przerwy w manicure. W skrócie, korektor do paznokci to blado zabarwiony podkład, często nasycony regenerującymi odżywkami. Zakrywa niedoskonałości, dzięki czemu możesz w końcu odpocząć od niekończącej się pracy nad manicure hybrydowym i żelowym.

Sonda

korektor do paznokci

Używasz korektora do paznokci?

Wybierz gojenie: korektor do paznokci

korektor do paznokci

Oczywiście stosowanie korektora do paznokci w domu wiąże się z oszczędnością, ale priorytetem jest również bardzo potrzebny czas gojenia się płytek. Trend na korektory do paznokci nie rozwija się tylko ze względu na łatwą aplikację w domu, a nawet zerwanie z trudnymi procesami usuwania. Większość korektorów ma również wspólny cel — pomóc przywrócić zdrowie paznokciom za pomocą odżywek.

Zrób sobie przerwę na manicure z korektorem do paznokci

Korektory do paznokci często zawierają składniki odżywcze. Rozświetlający korektor do paznokci nie tylko sprawdza się w procesie zdrowienia paznokci, ale także pomaga rozjaśnić paznokcie i zredukować ten szary, żółty kolor, który pojawia się po długich cyklach wykonywania manicure w salonie.