Najnowsza wersja „Króla Lwa” wywołała powszechną nostalgię, która opanowała niemal cały świat. Ożywiła w nas miłe wspomnienia, sprawiając, że zapragnęliśmy powrócić do beztroskich czasów dzieciństwa. Dlatego motyw tej kultowej bajki przewija się teraz wszędzie – na kosmetykach, ubraniach, a nawet paznokciach.

Pisałyśmy już o mani inspirowanym kultowymi bajkami, pokazując wam wiele pięknych inspiracji… Jednak to, co zrobiła manikiurzystka z Rosji, przerosło nasze najśmielsze wyobrażenia.

TEN MANI PRZENIESIE CIĘ DO CZASÓW DZIECIŃSTWA

Na jej Instagramie możemy znaleźć video kontrowersyjnego mani, który odwzorowuje jedną z najsłynniejszych scen z bajki – moment, w którym Rafiki unosi do góry Simbę, prezentując go poddanym.
Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby stworzyła ona na paznokciach wzór, przedstawiający tę scenę. Tymczasem poszła o krok dalej, umieszczając na paznokciach figurki – na środkowym Simbę, z kolei na serdecznym i wskazującym dłonie Rafikiego. Dzięki temu jest w stanie dosłownie odtworzyć tę kultową scenę. I chociaż manicure trudno nazwać dziełem sztuki, ma już prawie 400 tysięcy wyświetleń.

RITA ORA I JEJ ODWAŻNY MANI. PRZESADZIŁA?

Dzieło wzbudza mieszane uczucia. Artystce z pewnością należą się wyrazy uznania za oryginalny pomysł, natomiast zdaniem internautów jego wykonanie pozostawia wiele do czynienia.

Co myślicie? Faktycznie straszny?