W świecie urody znakami zwiastującymi nadejście ciepłych, wiosennych dni jest zupełne odwrócenie trendów – zamiast matu pojawiają się błyszczące, lekkie formuły, a styliści fryzur kuszą propozycjami na pastelowe, jasne kolory włosów. A co się dzieje w świecie paznokci? Tu również jest sporo do zaoferowania.

ZOBACZ TEŻ: 3 KOLORY PEDICURE, KTÓRE BĘDZIEMY NOSIĆ TEGO LATA. SEXY!

Wiosenny trend w mani jest nie tylko niezwykle efektowny, ale też bardzo łatwy w wykonaniu. Aby stworzyć tę stylizację potrzebujesz kilku kolorowych lakierów – to wystarczy. Żadnych skomplikowanych wzorków i zdobień. Ta propozycja nie wymaga specjalnych umiejętności, dlatego z powodzeniem możesz wykonać ją w domu.

Nie jest to zupełna nowość, co bardziej powrót do dawnego trendu, który jeszcze kilka lat temu był najpopularniejszym letnim pomysłem na zdobieniem paznokci.

Wielobarwne mani to propozycja, która polega na pomalowaniu każdego paznokcia na inny kolor. Nie ma żadnych zasad, co do kolorystyki – możesz trzymać się jednej tonacji, albo zdecydować się na całkowite szaleństwo i zestawić obok siebie błękit, fuksję, pomarańcz i neonową zieleń.

ZOBACZ TEŻ: JEDYNY TREND W STYLIZACJI PAZNOKCI, KTÓREGO NIGDY NIE SPRÓBUJE VANESSA HUDGENS

A oto kilka inspiracji: