Khloe Kardashian jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, a szczególnie od czasu jej spektakularnej metamorfozy . Celebrytkla w ostatnim czasie postawiła na mocne zmiany, którymi często chwali się ze swoimi fanami, ale okazuje się, że niektóre z nich nie przypadły im do gustu.

ZOBACZ TEŻ: KHLOE KARDASHIAN ZALICZA KOLEJNĄ WPADKĘ Z PHOTOSHOPEM

Po zmianie fryzury na krótkiego blond boba, celebrytka postanowiła podzielić się zdjęciem swoich nowych paznokci. Na instagramowym profilu Khloe pokazała długie czerwone paznokcie, ale internautów nie zachwycił krwistoczerwony manicure.

W komentarzach pojawiło się wiele zgryźliwych uwag na temat ich długości. Wiele osób zarzucało celebrytce, że jako mama nie powinna nosić tak wyzywającego manicuru. Większość z internautów zaczęła wysuwać spekulacje na temat tego, że jest to po prostu mało praktyczne i uniemożliwia zajmowanie się małym dzieckiem, a szczególnie podczas zmiany pieluch.

Khloe nie pozostała obojętna na te uwagi i szybko zamieściła ripostę na Twitterze pisząc, że potrafi zadbać tak samo o siebie, jak i swoje dzieci.

ZOBACZ TEŻ: CZY KHLOE JEST CHORA? SPÓJRZCIE TYLKO NA JEJ TWARZ, KTÓRA WYGLĄDA NA SZTUCZNĄ!

Co Wy na to?