Ostatni rok był wyjątkowo ciężki dla Jordyn Woods. Jej romans z Tristanem Thompsonem, ówczesnym partnerem Khloe Kardashian i ojcem jej dziecka, wykluczył Woods z medialnego klanu i naraził na społeczną krytykę. Wydaje się, że celebrytka mimo że nareszcie znalazła się w centrum uwagi,  wciąż pozostaje w nie najlepszym humorze, czego oznaką może być jej najnowszy manicure.

Dziurawe paznokcie to nowy nieoczekiwany trend tych wakacji!

Tegoroczne wakacyjne trendy zdobienia paznokci były oparte przede wszystkim na mocnych żywych kolorach i radosnych wzorach, dlatego wybór Woods może nieco dziwić. Była przyjaciółka Kylie Jenner zdecydowała się na oryginalny mani inspirowany japońską mangą.

Na jej pomalowanych na różowo paznokciach, pojawiły się charakterystyczne dla postaci japońskich komiksów wielkie oczy, z których płynęły łzy. Nie jest to więc energiczny i zwariowany manicure, tak typowy dla wakacji.

Zdjęcie paznokci, zniknęło już z InstaStories młodej celebrytki, ale wciąż możemy je podziwiać na profilu jej manikiurzystki. Post spotkał się z wieloma pozytywnymi komentarzami.

Paznokcie w kształcie szminki?! Ten trend opanował Instagrama!

Jak myślicie, Woods zapoczątkuje nową modę na paznokcie inspirowane mangą?