O pandemii trudno powiedzieć cokolwiek dobrego, ale jednego na pewno nas nauczyła. Każdy kolejny lockdown sprawia, że poszukujemy alternatywnych rozwiązań i uczymy się kombinować. Coraz więcej rzeczy robimy własnoręcznie i lepiej nam to wychodzi. Najlepszym przykładem jest manicure.

Co się stanie, kiedy posmarujesz paznokcie pastą do zębów? Zaskakujący efekt

Jeszcze niedawno wiele z nas nie wyobrażało sobie podobnych eksperymentów i ratunku szukałyśmy u specjalistów. Tylko co w momencie, kiedy nie za bardzo możemy wychodzić z domu, a salony są zamykane? Powiększający się odrost nie może czekać. I wcale nie musi – twierdzi TikTokerka, która zdradziła swój unikalny sposób.

Odrost na paznokciach

Najmodniejsze kolory paznokci na zimę 2021. Zupełnie odmienią Twój manicure

Odrost na paznokciach

Dziewczyna występująca pod pseudonimem @kay._.lianah kilka dni temy opublikowała niepozorny tutorial, który z miejsca stał się hitem. Miliony wyświetleń i polubień najlepiej świadczą o tym, że poruszyła ważny temat.

Co zrobić z akrylowymi paznokciami, kiedy nie są już pierwszej świeżości, a chcemy je poprawić w domowych warunkach? Okazuje się, że wystarczy odrobina wody, czyścik do zębów, klej i trochę cierpliwości.

Dokładnie tak, jak na głośnym nagraniu:

@kay._.lianah

Anyways… #fyp #acrylics #fypdoesntwork #fypシ #nails trending #viral #lifehacks

♬ how would they know bad girls club – Chris Gleason

Internautki wydają się zachwycone, ale specjalistki studzą emocje. Według nich nie jest to najbezpieczniejsza metoda ściągania sztucznych paznokci. Choć równocześnie przyznają, że efekt wcale nie jest najgorszy.

Masz ochotę spróbować czy zostawisz to ekspertom?

Szukasz pomysłu na walentynkowy manicure? Mamy dla Ciebie prawdziwe cudo!