Prawdopodobnie każdej z nas Vanessa Hudgens kojarzy się z rolą w High School Musical , ale od debiutu filmowego minęło już sporo czasu, a aktorka i niezaprzeczalna królowa Coachelli, wyjawiła ostatnio, że jej wielką pasją stał się makijaż i stylizacja paznokci.

ZOBACZ TEŻ: 3 KOLORY PEDICURE, KTÓRE BĘDZIEMY NOSIĆ TEGO LATA. SEXY!

W jednym z wywiadów zdradziła, że uwielbia eksperymentować ze swoim wyglądem i bardzo często zdarza jej się tworzyć makijaże również dla swoich przyjaciół. Zawsze jestem tą osobą, która maluje wszystkie przyjaciółki. Jestem wizażystką całej grupy. Dosłownie.

Obok tworzenia makijaży, jej drugim zamiłowaniem jest stylizacja paznokci. O ile jednak liliowe cienie do powiek i czerwone usta zdecydowanie wpisują się w jej makijażowe inspiracje, to w przypadku paznokci Vanessa wyznaje jedną zasadę – nigdy nie nałoży akrylowych paznokci.

Chociaż aktorka sama przyznaje, że uwielbia zmieniać kolor co kilka dni, to jednak nigdy nie zdecyduje się na założenie akryli. Vanessa przyznała, że nie rozumie też nowego trendu, w którym paznokcie są stylizowane w niespotykane, ale również zupełnie nieużytkowe kształty. Ostatnio widziałam zdobienie paznokci w kształcie sztućców i nie sądzę, aby to było dla każdego.

ZOBACZ TEŻ: ZDOBIENIA PAZNOKCI, KTÓRE KRÓLOWAŁY NA COACHELLI. WKRÓTCE BĘDĄ WSZĘDZIE!

Zgadzacie się z aktorką?