Nadejście wiosny stało się faktem. Teraz, kiedy mamy już astronomiczną wiosnę, pora na zmiany w naszych garderobach i… na naszych paznokciach. Wiosna inspiruje nas do zmian w makijażu oraz manicure. Zobacz, jakie kolory wybrać, aby stworzyć przepiękny, niepowtarzalny manicure na wiosnę!

Nie uwierzysz, co dzieje się z ciałem po zrobieniu manicure. Aż odechciewa się malować paznokcie

Manicure na wiosnę

Nowe inspiracje i trendy już na nas czekają, dlatego koniecznie się z nimi zapoznaj! W tym roku czeka nas trudny wybór pomiędzy mocnymi stylizacjami paznokci, opartymi na ciemnych kolorach i czerni oraz na kilku konkretnych pastelowych odcieniach. Tym razem skupmy się na tej bardziej promiennej i delikatnej odsłonie, która pomoże nam pozbyć się zimowej ciężkości. W tym roku pastele są zupełnie inne. O ile w zeszłym roku królowały lekko wyblakłe kolory, teraz są one niezwykle jasne i silne. Przepiękny błękit, który przypomina niebo, cytrynowa, energetyczna żółć, mocny, przypominający kwitnące kwiaty róż oraz limonkowa zieleń to absolutni faworyci zbliżających się miesięcy.

Ta dziewczyna ma idealne paznokcie. Jej manicure bije rekordy popularności na Pintereście!

Jak wykorzystać pastele?

Możliwości w wykorzystaniu pasteli jest nieskończenie wiele. W tym sezonie nie tyle chodzi o konkretny typ stylizacji, co o kolor. To właśnie on ma zwracać naszą uwagę. Dlatego eksperymentuj odważnie. Wybieraj nieoczywiste rozwiązania. Mozaiki, gradienty, pastelowe tęcze lub kwieciste zdobienia – to Ty ustalasz zasady, jak chcesz połączyć ze sobą kolory. Koniecznie zobacz garść inspiracji, którą mamy specjalnie dla Ciebie. Takie paznokcie wyglądają bardzo świeżo i dziewczęco – w sam raz na wiosnę! A czy Ty zdecydujesz się na odrobinę wiosennego szaleństwa i wybierzesz modne, żywe odcienie? Czy też raczej bliżej Ci ciemniejszych, bardziej zdecydowanych i mocnych stylizacji? Jaki jest Twój idealny manicure na wiosnę?