Paznokcie hybrydowe to z całą pewnością jedna z najpopularniejszych technik stylizacji paznokci ostatnich lat. Są trwałe, wygodne i wyglądają pięknie. Ale jak to bywa z lakierami do paznokci, również w tym przypadku zalecane jest zdejmowanie hybrydy co jakiś czas, by naturalna płytka paznokcia miała czas na regenerację. A gdyby tak przedłużyć odpoczynek i spróbować czegoś zupełnie nowego?

Naked Nails to propozycja, która polega na zupełnym zrezygnowaniu z kolorowych lakieru do paznokci. Płytka pozostaje czysta, tak by uwydatnić jej naturalny kolor. Dlatego w grę wchodzą jedynie przezroczyste odżywki. Co do długości – w tym trendzie stawiamy na krótkie, równo spiłowane paznokcie i zadbane, nawilżone skórki.

PAZNOKCIE FLAME NAILS. TO ZDOBIENIE INNE NIŻ WSZYSTKO, CO BYŁO DOTYCHCZAS

Ale aby nie było tak nudno, rekompensatą za pełne pokrycie kolorem są dodatki. Mogą być nimi minimalistyczne wzorki albo małe kryształki. Niezależnie od tego czy szukasz prostego a zarazem efektownego sposobu stylizacji paznokci czy chcesz po prostu odpocząć od hybrydy to świetny pomysł, który warto wypróbować tego lata.

PIĘKNY MANICURE JULII WIENIAWY, O KTÓRYM MARZĄ TERAZ WSZYSTKIE DZIEWCZYNY