Manicure na ślub zazwyczaj kojarzy się z subtelnymi, jasnymi kolorami. Wśród najczęściej wybieranych odcieni dominują beże, biel i delikatne róże. Hailey Bieber postanowiła przełamać utarte schematy i zdecydowała się na bardzo nietypowy manicure.

Wprawdzie Hailey i Justin Bieber są już w związku małżeńskim, ale para właśnie przygotowuje się do kolejnej uroczystości zaślubin. Niedawno z  tej okazji odbył się wieczór panieński modelki, którego organizatorką była jej najlepsza przyjaciółka Kendall Jenner.

Hailey Bieber w boho grzywce. Zainspirowała się latami 70.

Hailey wybrała stylizację, która oczywiście nawiązywała do wielkiego wydarzenia. Modelka miała na sobie białą obcisłą sukienkę bez ramiączek, welon oraz… bardzo nietypowe mani. Zamiast postawić na jeden z tradycyjnych kolorów, Hailey wybrała lakier z kolorze fioletu.

Hailey Bieber wyznacza zaskakujący trend w jesiennym manicure

Fioletowe mani pasowało do makijażu oczu, który również utrzymany był w podobnej tonacji. Nie wiadomo kiedy dokładnie odbędzie się ślub, ponieważ para trzyma wszystko w ścisłej tajemnicy. Sądząc po imprezie, można domyślić się, że już niedługo. Ciekawe tylko czy Hailey zainspiruje się swoim wyglądem z wieczoru panieńskiego, czy postawi na zupełnie inną stylizację i… klasyczny manicure.