Maseczki ochronne stały się częścią naszej codzienności. Nic dziwnego, że wiele osób personalizuje ich wygląd. Ale to nie wszystko, bo oprócz dobrania koloru i wzorków maseczek, pojawiają się również pomysły na dopasowany makijaż lub manicure. Jedną ze stylistek paznokci, która uwielbia eksperymentować z wyglądem jest Gina Edwards. Niedawno stworzyła zachwycające zdobienie paznokci, które idealnie dobrała do swojej perłowej maseczki! To przepiękna zimowa inspiracja! Paznokcie na święta? Koniecznie sprawdź tę propozycję!

Gina Edwards jest stylistką paznokci, z której usług korzysta m.in. Cardi B. Jej najnowszy pomysł na manicure jest idealnym odzwierciedleniem świątecznego nastroju. Jeśli nie masz jeszcze pomysłu na paznokcie na święta, koniecznie sprawdź tę propozycję!

Velvet nails – cudny manicure na święta, który pasuje do każdej stylizacji

Paznokcie na święta 2020 – postaw na perły!

Paznokcie zdobione perłami wyglądają bardzo efektownie! Różne rozmiary opalizujących perełek w połączeniu z kryształkami Swarovskiego tworzą magiczny wygląd pełen blasku. Z takim zdobieniem nie potrzebujesz już żadnych innych dodatków ani biżuterii! Ta stylizacja zachwyca, a wielu internautów pisze, że może być piękną inspiracją nie tylko na zbliżające się zimowe święta, ale również to świetny wybór dla przyszłych panien młodych!

Co się stanie, kiedy posmarujesz paznokcie pastą do zębów? Zaskakujący efekt

To zdecydowanie jedno z najpiękniejszych zdobień ostatnich kilku miesięcy. Perły sprawiają, że całość wygląda niesamowicie efektownie! To idealna propozycja dla miłośniczek blasku!

Gina Edwards oprócz zachwycającego perłowego zdobienia paznokci stworzyła również maskę, która idealnie pasowała do manicure. Kiedy tworzyłam ten projekt myślałam o wczesnych kolekcjach Alexandra McQueena z początków 2000 roku. To miał być hołd oddany artyście.

Jak Wam się podoba?