Wszyscy możemy się zgodzić, że dżins to podstawa garderoby. Jeśli nie masz dżinsowej kurtki, dżinsów lub kombinezonu nic nie tracisz, ale warto spróbować. Choć raz, jeden jedyny. Choćby na paznokciach.  Dżinsowe paznokcie to trend, o którym nie wiedziałaś, że go potrzebujesz. Ta sztuka zdobienia paznokci polega na podkreśleniu charakterystycznego niebieskiego koloru. Staje się jeszcze lepszy, gdy powielasz skomplikowane wzory tkaniny dżinsowej na płótnie jakim jest paznokieć.

Doda ogłasza zakończenie kariery? Fani: „Bez Ciebie i Twojej muzyki będzie naprawdę ciężko”

Marmurowe paznokcie zapewniają elegancki i bogaty wygląd — w końcu imitują kamień szlachetny. Połączenie projektu marmurowych paznokci z odcieniami dżinsu to nieziemskie połączenie. Czy sprane dżinsy wracają do mody? Sądząc po wyglądzie tysięcy paznokci w mediach społecznośćiowych, odpowiedź brzmi: tak.

Francuskie tipsy trafiają do każdego trendu paznokciowego i nie inaczej jest w przypadku projektów inspirowanych dżinsami. Denim blue tips to elegancki i prosty look, który wciąż ma moc. Możesz go urozmaicić, dodając więcej niż jeden odcień niebieskiego. Kontrastujące odcienie dżinsu sprawią, że projekt będzie wyróżniał się, szczególnie na tle paznokci w kolorze nude.

Lemoniadowe paznokcie: idealny trend manicure na lato