Robi się coraz cieplej i coraz trudniej spotkać kogoś w zimowych ubraniach. Słońce świeci przez większość dnia, dzięki czemu nabieramy więcej energii i chęci do działania. To wszystko sprawia, że coraz mocniej odczuwamy zbliżającą się wiosnę! Powoli zaczyna ona gościć w naszych szafach, a także na naszych paznokciach. Jasne kolory, pastele, neony coraz częściej goszczą w naszym manicure! Powrócił także delikatny french, ale w zupełnie innej odsłonie. Nieco mniej oczywistej i trochę bardziej zwariowanej. Poznajcie new french!

Najnowszy manicure Demi Lovato – gwiazda ma genialny pomysł na stylizację krótkich paznokci

Nowy trend na Instagramie

Na Instagramie coraz częściej można spotkać przeróżne wariacje na temat tradycyjnego frencha. Już nie tylko zastępowanie białej końcówki paznokcia kolorem jest modne, lecz także… malowanie charakterystycznego półksiężyca na innych miejscach płytki paznokcia. To jeden z najfajniejszych trendów na 2021 rok – jest bardzo subtelny, ale równocześnie pomysłowy, dzięki czemu możecie uzyskać fantastyczny efekt! Dodatkowym atutem będzie połączenie tego zdobienia oraz modnych neonów oraz pasteli.

Manicure na walentynki: śliczne stylizacje paznokci od ekspertek Triclinium Nails Club

New french

Do wykonania new french wykorzystujemy dobrze nam znany beżowo-różowy odcień nude, dodając do niego nieco bardziej szalone i nieoczywiste kolory. Umiejscowienie półksiężyca może być różne – dół lub bok płytki paznokcia. Poza równym półksiężycem spotkać można także nieco bardziej awangardowe nierówne linie. Do namalowania kolorowego akcentu używamy zarówno klasycznych błyszczących lakierów, jak i matów oraz… brokatów. Dzięki temu jak dużo rozwiązań i wykończeń możemy wykorzystać każdy new french jest wyjątkowy. Poniżej zamieszczamy galerię inspiracji! Które wykonanie przypadło Wam najbardziej do gustu?