Od niedawna wielkim trendem, który wkradł się do świata mody i urody jest zwierzęcy print. Na początku rządziły cętki i zeberkowe pasy, a teraz przyszedł czas na kolejną odsłonę, a jest nim Cow Nails!

ZOBACZ TEŻ: 3 TYPY PAZNOKCI, KTÓRYCH FACECI PO PROSTU NIE ZNOSZĄ!

O jaki wzór chodzi? Tym razem będą to krowie łatki! A do ich stworzenia potrzebujesz niewiele, bo tylko dwóch kolorów. Czarno-białe plamy wyglądają rewelacyjnie, a klasyczne połączenie kolorów sprawia, że ta stylizacja sprawdzi się przy każdej okazji.

Sam sposób stylizacji nie wymaga wielkich umiejętności – wystarczy nałożyć białą warstwę lakieru (najlepiej dwie), a po wyschnięciu dodać kilka czarnych plamek. Nie muszą mieć określonej wielkości ani kształtu. Możesz zabawić się kolorem i formą.

A jeśli chcesz, możesz zamienić czarne łatki na bordowy lub ciemnobrązowy odcień. Ta stylizacja daje dużą swobodę – wybierz jeden paznokieć, a resztę stylizacji uzupełnij o wyrazisty kolor albo skuś się na manicure cow nails na wszystkich paznokciach.

Ten trend już wygrywa z cętkami, a jego zwolenniczek wciąż przybywa. Nic dziwnego jest łatwy do zrobienia, efektowny i sprawdzi się nie tylko na hybrydzie, ale też naturalnej płytce paznokcia. Tej wiosny zamieniamy kwiatki na łatki!

ZOBACZ TEŻ: WIOSNA CORAZ BLIŻEJ A CO TWOIM PEDICURE? OTO JAK SZYBKO ZADBAĆ O STOPY

Podoba Wam się ten pomysł?