Przez kilka ostatnich lat najważniejszym i najsilniejszym trendem w manicure były długie paznokcie. Gwiazdy i influencerki najchętniej wybierały kształt migdałowy, a kobiety z całego świata również ochoczo powielały ten pomysł. Taki manicure prezentował się co prawda pięknie, ale czy był wygodny? Niekoniecznie. Tym bardziej cieszy fakt, że nowy hitowy kształt płytki wygląda elegancko, a przy tym jest niezwykle komfortowy w codziennym funkcjonowaniu.

Kolor lakieru do paznokci, który idealnie współgra z twoim znakiem zodiaku

Squoval – paznokcie spiłowane na krótko

Pokolenie Z wywiera coraz większy wpływ na obowiązujące obecnie trendy. Millenialsi uczą się od nich nie tylko mobilności zawodowej i elastyczności, ale także nowego spojrzenia na wystrój wnętrz czy podejście do mody.

Hitowy kształt paznokci o nazwie squoval to również zasługa generacji Z. Tutaj liczy się wygoda i praktyczność, ale także estetyka. Wszystkie te elementy łączy w sobie manicure, który polega na spiłowaniu płytki paznokcia do obłego kwadratu.

Squoval przepięknie prezentuje się przy francuskim manicurze, ale genialnie wygląda też z ciemnymi lakierami do paznokci. Jesienią warto sięgnąć po brązowy, burgundowy lub ciemnozielony kolor.

Najpiękniejszy manicure z Pinteresta. Wygląda jak dzieło sztuki

Get Embed Code