Dobrze zainwestować w manicure żelowy. Dłonie są zadbane, a paznokcie chronione przed wyszczerbieniem. Co z paznokciami żelowymi, ale u stóp? Czy warto zaryzykować? W tym artykule odpowiadamy na najważniejsze pytania związane z pedicurem żelowym. Zanim zarezerwujesz wizytę u kosmetyczki, zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi tego procesu.

Proces zaczyna się od wyrównania i skrócenia paznokci, wycinania skórek, dokładnego oczyszczania, peelingu i masażu. Następnie kosmetyczka nakłada warstwę żelu, koloru oraz warstwę wierzchnią. Każdą nałożoną warstwę utwardza się światłem z lampy LED. Ile kosztuje wykonanie pedicure’u żelowego? Koszty zwykle są nieco wyższe niż w przypadku manicure’u żelowego. Cena w dużej mierze zależy od lokalizacji oraz specjalisty, który zajmuje się Twoimi stopami.

ZOBACZ TEŻ: FISH PEDICURE ŚMIERTELNIE NIEBEZPIECZNY DLA ZDROWIA?! EKSPERCI BIJĄ NA ALARM!

Pedicure żelowy zazwyczaj wygląda przyzwoicie od dwóch do trzech tygodni. Oczywiście w zależności od umiejętności kosmetyczki, która go wykonuje oraz produktu, którego używa do jego wykonania. Przeciwnicy żelu twierdzą, że nie warto go wykonywać, gdyż może on uszkodzić płytkę paznokcia. Wielu szkód unikniesz, odpowiednio pielęgnując paznokcie i zdejmując żel u specjalisty.

Biorąc pod uwagę fakt, że dzięki takiemu zabiegowi można uzyskać idealną długość i kształt paznokci, a przez to czuć się swobodnie w sytuacji, kiedy stopy są odkryte, chyba warto poświecić czas i zainwestować pieniądze?

ZOBACZ TEŻ: ZENDAYA WALCZY Z HEJTERAMI, KTÓRZY WYŚMIALI JEJ STOPY! ŻAŁUJE PUBLIKACJI ZDJĘĆ?

Co wy na to?