Moda nieustannie inspiruje branżę beauty. Najgorętszy kolor lakieru do paznokci na lato 2022 jest wzorowany na szalenie popularnej kolorystyce torebek Bottega Veneta. Jasnozielone akcesoria – w tym torby, takie jak Teen Jodie Bag i Mini Pouch – zawładnęły TikTokiem i wywarły trwały wpływ nie tylko na naszą garderobę.

Te lakiery robią furorę na Instagramie. Świetnie się rozprowadzają i szybko schną!

Co roku nowy sezon przynosi nowe trendy w stylizacji paznokci zarówno w kategorii zdobienia, jak i koloryzacji. Wymyślony przez znanego manikiurzystę Chauna Legenda – którego klientkami są Zendaya , Kylie Jenner, Khloé Kardashian, HER i nie tylko – trend na lakiery do paznokci w kolorze zielonym Bottega-Green będzie zalewał nasze kanały społecznościowe.

Zielone paznokcie są popularnym wyborem, odkąd w 2020 r. ten kolor zaczęła promować garstka celebrytów na domowej kwarantannie. Od tego czasu widzieliśmy, jak ten lakier do paznokci przeradza się w różne odcienie, w tym głęboki las i wyrazisty neon. Chcesz tego lata dodać do swojej garderoby odrobinę zieleni Bottega? Poniżej zamieszczamy najciekawsze inspiracje znalezione w sieci.

Była na wakacjach w kraju, gdzie aborcja jest praktycznie nielegalna. O mało nie przypłaciła tego życiem