Wszystkie wiemy doskonale, jak bardzo nużąca i irytująca może być ciągła powtarzalność. Nie znam kobiety, która od czasu do czasu nie potrzebuje zmienić czegoś w swoim wyglądzie – niezależnie od tego, czy chodzi o fryzurę, nowy styl modowy czy drobne zmiany jak paznokcie. Nie dziwi mnie zatem fakt, że nieustannie jesteśmy narażeni na pojawianie się kolejnych trendów w mani. Tym razem instagram podbijają paznokcie z sadzonymi jajkami narysowanymi na powierzchni. Okazuje się, że to może być naprawdę świetny trend!

ZOBACZ TEŻ: JEDWABNE PAZNOKCIE – METODA, KTÓRA WYPRZEDZA ŻELE! JEST NIESAMOWICIE TRWAŁA

Zaledwie kilka tygodni temu zastanawiałyśmy się, jakie szanse ma promowany przez Arianę Grandę i Kendall Jenner styl na krowie paznokcie. Tymczasem okazuje się, że przegapiłyśmy dużo ciekawszy trend jakim są… jajka.

Wyglądają bardzo uroczo, często są robione w wersji “śniadaniowej” w postaci sadzonego jajka bądź rozbitego. Niektórzy tworzą też małe dzieła sztuki z otwartym jajkiem, jeszcze nie do końca obranym ze skorupek. Bardzo popularne jest też przedstawianie jajka we własnej interpretacji i szukanie mu nowego oblicza. To może się skończyć tylko w jeden sposób: zabawą i nieskończoną ilością nowych pomysłów!

ZOBACZ TEŻ: Facet opisał, jakie paznokcie go kręcą. Na ich widok czuje dreszcze

Zobaczcie, jak interpretują nową modę manicurzystki z instagrama. Skusicie się?