Cardi B znana jest ze swojego wyjątkowego stylu i niesamowitego poczucia humoru. Artystka lubi wyróżniać się z tłumu, czego dowodem są jej zawsze oryginalne, wręcz awangardowe stylizacje.

Rita Ora i jej odważny mani. Przesadziła?

Raperka pojawiła się ostatnio na gali MTV Video Music Awards, podczas której otrzymała statuetkę za najlepszy teledysk hip-hopowy. To jednak nie odniesiony przez nią sukces sprawił, że znów znalazła się w centrum zainteresowania. Cardi podczas odbierania nagrody, zaprezentowała swój niezwykły manicure, i to właśnie on znalazł się na językach wszystkich.

Pokazały długie paznokcie bez lakieru. Fanki manikiuru są zniesmaczone

Długie, złote paznokcie artystki nie mogły pozostać niezauważone. Raperka ponownie zdecydowała się na imponującą – i bardzo niepraktyczną – długość paznokci. Dodatkowo pomalowane złotym lakierem naprawdę przyciągały uwagę. I chociaż nie jest to jedna z najbardziej szalonych stylizacji Cardi, manicure zyskał już miano niezapomnianego.

Kolory paznokci, z których musisz zrezygnować, jeśli nie jesteś już nastolatką

Autorką manicure jest Jenny Bui, manikiurzystka raperki. Pochwaliła się swoim dziełem w mediach społecznościowych, wzbudzając tym niemałą sensację. Chociaż manicure zdecydowanie należy do tych, które śmiało można określić mianem kontrowersyjnych, wielu fanom artystki naprawdę przypadł do gustu.

Podoba się wam?