Wielki powrót lat 90. wciąż trwa. Wystarczy spojrzeć na najnowsze stylizacje pojawiające się na pokazach mody, by przekonać się, że to mocny trend, który pozostanie z nami na dłużej. Zwierzęcy print, satynowe spódnice, welurowe gumki do włosów i szerokie opaski – to tylko kilka przykładów. Lata 90. wkradły się nie tylko do świata mody – makijaż, fryzury, a nawet zdobienia paznokci również nawiązują do tamtego okresu.

Modelką, która uwielbia modę z lat 90. jest Bella Hadid. Gwiazda często wybiera stylizacje i dodatki, w których wygląda genialnie – ciemna szminka, gładko zaczesane włosy, jeansowe kapelusze, krótkie bluzki i dzwony – to jej charakterystyczne znaki. Do tej listy można dopisać jeszcze jeden element – kultowe już zdobienie paznokci, które jest ikoną lat 90.

NIEZWYKŁA METAMORFOZA MILLIE BOBBY BROWN! WYGLĄDA JAK ZUPEŁNIE INNA OSOBA

Chodzi oczywiście o francuski manicure. Modelka wybrała klasyczny wzór z mocnym kontrastem białego i różowego koloru, a jako jedna z największych fanek mody z tamtych lat, uzupełniła całość delikatnym zdobieniem. Za nowy mani Hadid odpowiedzialna jest stylistka Mei Kawajiri.

I chociaż francuski manicure powoli wraca do łask, to zazwyczaj w nieco zmodyfikowanej wersji – w połączeniu z neonem lub delikatnym przejściem między odcieniami. Modelka postawiła na klasyczną stylizację. Myślicie, że uda jej się wskrzesić ten trend?

RITA ORA I JEJ ODWAŻNY MANI. PRZESADZIŁA?