Lato to najlepszy czas na zabawę kolorami. W najnowszych trendach stylizacji włosów to właśnie pastelowe odcienie są najmodniejszym wyborem. Tak samo jest w świecie makijażu, gdzie rządzą odważne, wyraziste kolory na ustach i powiekach. Zdobienia paznokci to także świetny sposób na wakacyjne szaleństwo, a najnowsza propozycja, czyli akwarelowy mani, jest tak piękna, że skuszą się na nią nawet miłośniczki klasycznych, stonowanych odcieni nude.

Akwarelowe paznokcie wyglądają bardzo subtelnie, a cały efekt przypomina rozmytą na płótnie farbę. Do stworzenia zdobienia najlepiej jest jednak użyć mocnych, intensywnych odcieni, które pod wpływem wody zamieniają się w lekkie, subtelne mazy.

FRENCH MANICURE – KULTOWY SPOSÓB MALOWANIA PAZNOKCI ZNÓW MODNY!

Samo stworzenie zdobienia jest niesamowicie łatwe. Do jego wykonania potrzeba jedynie specjalnej bazy (zazwyczaj dostępne są w dwóch wersjach – białej lub przezroczystej) i wybranego koloru lakieru. Całość wygląda bardzo lekko i świeżo. Wystarczy przygotować płytkę paznokcia tak jak zazwyczaj, podczas wykonywania manicure. Następnie nałożyć bazę i cienkim pędzelkiem lub drewnianym patyczkiem nanieść odrobinę koloru na płytkę i rozciągnąć go na różne strony. Kolor pięknie się rozpłynie tworząc efekt akwarelowej farby.

To idealny letni manicure, który doda całości kolorowego, modnego akcentu. Możesz zdecydować się na minimalistyczną formę i spróbować trendu akwareli tylko na jednym lub dwóch paznokciach, albo postawić na wersję total i spróbować stworzyć subtelne kwiaty lub abstrakcyjne wzorki na każdym paznokciu.

LEMON NAILS. PIĘKNA INSPIRACJA NA LETNIĄ STYLIZACJĘ PAZNOKCI