Gradientowy manicure jest wariantem trendu Quarantine Nails, który podczas wymuszonej domowej izolacji cieszy się ogromną popularnością. Ten prześliczny manicure polega na pomalowaniu każdego paznokcia na inny kolor. Ta efektowna trend jest tak często odtwarzany właśnie teraz, że jego nazwa przylgnie do niego chyba już na stałe, choć znamy go już od kilku sezonów.

W manicure gradientowym chodzi z kolei o to, aby na paznokciach znalazło się kilka odcieni jednego koloru albo zestaw barw, które po prostu do siebie pasują. Możliwości jest więc naprawdę sporo.

Które palety kolorystyczne są w tym roku najmodniejsze? Podrzucamy Ci kilka inspiracji z wykorzystaniem nowych lakierów żelowych Avon z linii Gel Shine z efektem hybrydy, dzięki którym stworzenie wymarzonej stylizacji będzie banalnie proste! Skąd to wiemy? Same je przetestowałyśmy!

Wokół fioletu

Niebiańska plaża

Kolory ziemi

Morskie głębiny

Kolory wina

W tonacji nude

Żelowe lakiery Avon z najnowszej linii Gel Shine idealnie sprawdzą się w powyższych stylizacjach nie tylko dzięki trwałości, ale również łatwej aplikacji. Konsystencja lakieru bardzo dobrze się rozprowadza, a wygodny, szeroki pędzelek dostosowuje się do kształtu paznokcia i ułatwia precyzyjne malowanie. Piękne paznokcie w kilka minut? Teraz to możliwe!

Lakiery żelowe Avon Gel Shine zawierają również nową, innowacyjną i bardziej bezpieczną formułę, która sprawia, że paznokcie stają się mocniejsze, dzięki czemu efekt hybrydy utrzymuje się aż 7 dni. Lakier schnie szybko i naturalnie, bez konieczności użycia szkodliwej lampy UV, a jeżeli stylizacja już Ci się znudzi, bez problemu usuniesz ją zwykłym zmywaczem do paznokci.

Żelowe lakiery od Avon dostępne są w 26 najmodniejszych kolorach: od szarości, przez czerwienie, po róże i przepiękne odcienie niebieskiego.

Produkty Avon możesz zamówić online u Konsultantek Avon lub kupić za pośrednictwem strony www.avon.pl, przez iKatalog AVON w cenie od 7,99 zł.

#ZamawiamZDomu

 

Materiał promocyjny
Advertisement