Zadbane paznokcie to wizytówka kobiety i nie trzeba o tym nikomu przypominać. W sezonie jesienno-zimowym przywiązujemy co prawda mniejszą uwagę do stóp, które chowamy w grube skarpetki i ciężkie buty, ale wiosną i latem o tamte rejony dbamy równie mocno, jak o dłonie. Lada moment zrobi się przecież naprawdę ciepło, więc nasze stopy muszą wyglądać perfekcyjnie.

O tym, jakie trendy rządzą obecnie manikiurem, już wiesz. Mimo to na wszelki wypadek przypominamy: Blank space nails: Ten manicure jest tak śliczny, że dziewczyny zwariowały na jego punkcie.

ZOBACZ TEŻ: WIOSNA CORAZ BLIŻEJ A CO TWOIM PEDICURE? OTO JAK SZYBKO ZADBAĆ O STOPY

A jakie kolory i wzory zdominują wakacyjny pedicure? Możemy wyróżnić trzy dominujące tendencje.

Pierwsza z nich to stonowana kolorystyka. Paznokcie u stóp będziemy więc malować na subtelne odcienie beżu, szarości i różu.

Fanki neonów nie muszą się jednak martwić. Jaskrawe odcienie znowu wrócą do łask. Już teraz możesz się zatem zaopatrzyć w pomarańczowy, żółty lub zielony lakier do paznokci.

ZOBACZ TEŻ: KIM KARDASHIAN DODAŁA ZMYSŁOWE ZDJĘCIE. FANI: TO GANGRENA I GRZYBICA!

Trzecim trendem będzie natomiast… totalne szaleństwo. Modny letni manicure będzie zwariowany. Nastaw się na lamparcie cętki, zwierzęce desenie, geometryczne wzorki, a także brokatowe zdobienia.

Który z tych trendów najbardziej pasuje do ciebie? Zobacz kilka inspiracji i zdecyduj!