Od jakiegoś czasu kampanie marki Victoria’s Secret zyskują coraz więcej przeciwników. Wynika to z tego, że ludzie chcą sprzeciwić się „nierealnemu” ideałowi piękna i pozbawić się kompleksów. W końcu nie często spotykamy na plaży dziewczyny, które wyglądają identycznie jak słynne aniołki.

ZOBACZ TEŻ: CURVY KATE PRZEDRZEŹNIA W KAMPANII VICTORIA’S SECRET

Dziennikarki portalu BuzzFeed wyszły z inicjatywą i postanowiły zaprezentować całemu światu swoje „idealne” ciała. Postanowiły pokazać, jak stroje VS wyglądają na przeciętnych kobietach. Ich akcja bije rekordy popularności w internecie.

Gdy zdecydowałyśmy się odtworzyć tę sesję zdjęciową na plaży w Malibu, każda z nas wybrała modelkę, a później starała się jak najlepiej odwzorować jej pozę – napisały o swoich przygotowaniach.

style="overflow:hidden;">W akcji wzięło udział sześć pań – Nina, Allison, Sheridan, Lara, Kirsten i Kristin.

Każdego lata jesteśmy zasypywane nieskazitelnymi zdjęciami aniołków Victoria’s Secret. I każdego lata zastanawiamy się, dlaczego gdy dostajemy przesyłkę z kostiumem, nasze ciała nie są bez skazy. Myślimy, że ta sesja jest bardzo ważna dla kobiet o różnych kształtach, rozmiarach i kolorach skóry, a my w tych strojach kąpielowych dałyśmy obraz tego, jak naprawdę wygląda ciało na plaży – wytłumaczyły się ze swojej akcji.

style="overflow:hidden;">Popieracie?