Przeglądając zeszłoroczne zdjęcia modowe, nie sposób pozbyć się myśli, że printy zwierzęce były już naprawdę wszędzie. Na bluzkach, marynarkach, spódnicach, spodniach, dodatkach i akcesoriach. I chociaż z przyjemnością patrzyłyśmy na sukienki z falbankami w lamparcie cętki, to nie da się ukryć, że ten trend się trochę przejadł. Czy w takim razie imitację zwierzęcej skóry zastąpią… krowie łatki?

ZOBACZ TEŻ: CZY WIESZ, JAK NOSIĆ PRINT OD STÓP DO GŁÓW? TO WCALE NIE MUSI BYĆ TAKIE TRUDNE!

Jeśli często scrollujesz instagrama, na pewno zauważyłaś, jak mocny staje się ten trend. Coraz więcej influencerek, modelek oraz celebrytek dumnie nosi krowi print na ubraniach, zarówno na plaży, na ulicy czy na przyjęciach!

Wydaje Ci się, że to niemożliwe? A jednak! Wielu internautów twierdzi, że moda na krowie łatki pojawiła się przez… Kendall Jenner oraz Arianę Grande. To właśnie te dwie celebrytki jako jedne z pierwszych pokazały publicznie swoje mani w tym stylu.

Nie bez znaczenia są również szpilki księżnej Meghan, która w styczniu pojawiła się w nich podczas oficjalnej wizyty. Jej model to projekt od Gianvito Rossiego, który obecnie jest bardzo trudno dostępny. Trend podłapał i teraz krowie łatki znajdziemy w projektach Victorii Beckham oraz sieciówkach takich jak Mango.

Trend ten nie omija również celebrytki – spójrz tylko na kowbojki Dua Lipy i kostium kąpielowy Kylie Jenner.

ZOBACZ TEŻ: Pamiętacie te mikroskopijne szorty? Ta kobieta pokazała, jak wyglądają na przeciętnej sylwetce

Co Wy na to?