Fantastyczny sposób na wykorzystanie od dawna nienoszonych jeansów zaproponowała nam właśnie Ania, autorka bloga annnmarie.blogspot.com/.

Stworzony przez nią poradnik pokazujący jak zrobić ombre jeans jest jednak w pewien sposób wyjątkowy, gdyż do minimum ogranicza nieprzyjemny kontakt z wybielaczem. Zamiast długiego moczenia Anna sugeruje wykorzystanie spryskiwacza. Naszym zdaniem to prawdziwy strzał w dziesiątkę!

Jeśli i Wy czujecie, że mogłybyście pochwalić się swoimi projektami Do It Yourself, prosimy przysyłajcie je do do nas na adres: martyna(małpa)zeberka.pl

W mailu koniecznie zawrzyjcie formułę: „Wyrażam zgodę na nieodpłatną publikację moich zdjęć w na stronie internetowej Zeberka.pl”.

MATERIAŁY:

Zrób to sama: ombre jeans (FOTO)

obcisłe spodnie
wybielacz np. ACE
spryskiwacz

WYKONANIE:

Witajcie 😉 Jeśli podobają wam się ombre jeans i nie chcecie płacić za nie ogromnych sum w sieciówkach mam dla was alternatywę. Potrzebne są tylko stare spodnie, wybielacz np. ACE oraz spryskiwacz dzięki któremu otrzymamy efekt ładnego przejścia kolorów. W zależności jaki chcecie otrzymać efekt końcowy spryskujecie odpowiednią część spodni. Można zacząć od góry jak i od dołu wszystko zależy od waszego pomysłu 😉

Zrób to sama: ombre jeans (FOTO)

Zrób to sama: ombre jeans (FOTO)

Zrób to sama: ombre jeans (FOTO)

Poniżej instruktaże, jak przerobić inne elementy garderoby: