Kolejna odsłona cyklu Zrób to sama a wraz z nią kolejne dzieło Kingi, autorki bloga trashionbysookie.blogspot.com.

Jeśli i Wy czujecie, że mogłybyście pochwalić się swoimi projektami Do It Yourself, prosimy przysyłajcie je do do nas na adres: martyna(małpa)zeberka.pl

W mailu koniecznie zawrzyjcie formułę: „Wyrażam zgodę na nieodpłatną publikację moich zdjęć w na stronie internetowej Zeberka.pl”.

Tymczasem oddajmy już głos Kindze:

Kolejna część zabawy z eko-torbami – tym razem nadruk w formie napisu, do którego będziemy potrzebować pisaka do tkanin – dostępne w większych papierniczych i chyba wszystkich empikach. Z takim flamastrem postępujemy jak z farbami do tkanin – po skończonej pracy wzorek należy zaprasować po lewej stronie materiału, by „wdrukował” się w materiał i był odporny na wodę.

MATERIAŁY:

Zrób to sama: eko-torba z napisem

WYKONANIE:

Pod wierzchnią stronę torby podłożyłam grubszą kartkę – dla usztywnienia oraz żeby marker nie przebijał – i przypięłam ją szpilkami. Wymierzyłam i narysowałam strategiczne linie, w których będzie się mieścił napis:

Zrób to sama: eko-torba z napisem

Litery zaznaczone ołówkiem…

Zrób to sama: eko-torba z napisem

…i poprawione flamastrem (ślady ołówka wytarłam zwykłą gumką):

Zrób to sama: eko-torba z napisem

Jeszcze tylko zaprasować napis po lewej stronie materiału – i można nosić (a także spokojnie prać – pisaki do tkanin już wielokrotnie przeze mnie testowane, zaczynają blaknąć jak każdy typowy nadruk, po wielu praniach).

Zrób to sama: eko-torba z napisem