Nie można odmówić Mandy Moore wspaniałych włosów. Ma naprawdę grube, lśniące i piękne włosy. Wiemy jednak, że nie jest to w 100% genetyka, a większości odpowiednia pielęgnacja oraz porady jej przyjaciółki Ashley Streicher, która nie tylko dba o włosy gwiazdy na co dzień, lecz także czesze ją na wielkie wyjścia. Jej ostatnia praca na włosach Mandy to prawdziwe dzieło sztuki. Tak proste i piękne jednocześnie!

ZOBACZ TEŻ: OLŚNIEWAJĄCA MANDY MOORE

Z tej okazji Mandy włożyła czarną, długą kreację od Jasona Wu. Kreacja mocno odkrywała ramiona, co dało do myślenia stylistce włosów. Zrodził się pomysł, by podkreślić kreację, zamiast próbować przyćmić jej blask wyszukaną fryzurą. Padło na elegancki kucyk.

Jak przebiegł cały proces przygotowania włosów?

Ashley umyła dokładnie i rozczesała włosy Mandy, by były gładkie i miękkie. Następnie nałożyła odrobinę suchego balsamu na końcówki oraz ponownie rozczesała.

Po przesuszeniu włosów na zmianę ciepłym i chłodnym powietrzem, Ashley rozpoczęła proces stylizacji. Sięgnęła po prostownicę i wyprostowała przednią część włosów, by były możliwie proste od nasady i ładnie zbierały się w kucyk. Włosy spryskała lakierem do włosów i przetarła miękką szczotką o grubym włosiu, aby utrzymać je gładkie i przylegające do głowy. Następnie zebrała je w kucyk i związała tak, by delikatnie spływały po plecach.

ZOBACZ TEŻ: Gwiazda Szkoły uczuć – Mandy Moore wyszła za mąż!

Część włosów owinęła u nasady, by ukryć gumkę do włosów i nadać im możliwie naturalnego wyglądu.

Kolejnym krokiem było użycie jedwabiu do włosów i zakręcenie włosów z kucyka w naturalne fale.

Ostatnim etapem była przepiękna perłowa szpilka, którą Ashley wsunęła pod włosy owinięte wokół gumki. Tym samym nadała bardzo prostej fryzurze możliwie dużo elegancji i stylu.

Jak Wam się podoba Mandy w takiej kreacji i fryzurze?