Zawsze chciałyśmy dowiedzieć się co takiego robią gwiazdy, że podczas wielkich imprez na czerwonym dywanie każda z nich wygląda obłędnie – idealna fryzura, makijaż i figura. Nasza wrodzona dociekliwość nie pozwalała nam uwierzyć w to, że za nienagannym wyglądem gwiazd stoi po prostu dobry stylista. I miałyśmy rację! Nie wszystko zależy od fryzjera i makijażysty – poznaj największe sztuczki, o których nigdy wcześniej nie słyszałaś!

Pierwszy trik dotyczy pięknego, śnieżnobiałego uśmiechu – myślicie, że największe gwiazdy kina nie piją kawy, czerwonego wina i nie jedzą cytrusów? Robią to z taką samą częstotliwością jak my, a kiedy zbliża się wielkie wyjście, a czasu na wybielanie zębów jest coraz mniej, gwiazdy uciekają się do tej prostej sztuczki – stosują biały cień do powiek. Tyle, że zamiast na oczy, kładą go na swoje… zęby za pomocą małej szczoteczki. Biały cień wybiela zęby i jest niewykrywalny, co prawda nie utrzymuje się na nich zbyt długo, ale do jednego, idealnego zdjęcia na gali wystarcza w zupełności.

ZOBACZ TEŻ: TE, KTÓRE PRZETRWAŁY SYBERYJSKIE MROZY. WYKORZYSTAJ SIŁĘ ROŚLIN ADAPTOGENNYCH

Okazuje się, że pasta do zębów sprawdzi się nie tylko w łazience. Według Zanny Roberts Rassi – głównej redaktorki mody Marie Clare, środek ten idealnie sprawdza się do czyszczenia znoszonych butów. Wystarczy nanieść odrobinę pasty na wilgotną ściereczkę i wetrzeć ją w buty. Dzięki temu unikniesz zarysowań i dokładnie wyczyścisz obuwie.

Ten trik zdradziła sama Kim Kardashian, obnażając tajemnicę czerwonego dywanu (ta sztuczka jest zresztą wykorzystywana przez wiele gwiazd w celu wyeksponowania dekoltu). Chodzi o taśmę klejącą, dzięki której talia staje się szczuplejsza – wystarczy obwinąć nią fałdki, jeśli chcemy by pozostały niewidoczne. Ale uwaga! Przed zastosowaniem tego triku upewnij się, że masz przy sobie oliwkę, by nie podrażnić swojej skóry.

ZOBACZ TEŻ: SPRAWDZONE TRIKI, KTÓRE ZAPEWNIĄ CI GĘSTSZE I MOCNIEJSZE BRWI!

Nie każdy rodzi się z idealną linią włosów, nawet celebryci. Fryzjerka gwiazd Justine Marjan powiedziała, że nakłada odrobinę cienia do powiek na czoło obok linii włosów (korzysta z tego m.in. Ashley Graham ), by stworzyć iluzję pełnych włosów. Ten trik sprawdza się szczególnie wtedy, gy nosisz włosy związane w wysoki kucyk lub kok.

Wypróbujecie któryś z nich?