Gwiazda piłki nożnej Cristiano Ronaldno kilka miesięcy temu ogłosił, że znowu został ojcem. Jego wcześniejsze dzieci – siedmioletni syn oraz niespełna roczne bliźniaki urodziła wynajęta surogatka. Tym razem, jego najmłodsza córka Alana Martina, to owoc związku z supermodelką Georginą Rodriguez. Świeżo upieczona mama na najnowszych zdjęciach prezentuje się cudownie! Jej sylwetka jest idealna, mimo że od porodu minęło zaledwie osiem miesięcy!

ZOBACZ TEŻ: KATE MIDDLETON ZDRADZIŁA, DLACZEGO JEJ KOK ZAWSZE WYGLĄDA PERFEKCYJNIE!

Obecna parnerka Cristiano Ronaldo – Georgina Rodriguez – może pochwalić się świetną figurą. Już w kilka miesięcy po porodzie prezentuje piękne kształty. W życiu młodej pary zaszły niedawno wielkie zmiany.

Piłkarz zakończył wieloletnią karierę w klubie Real Madryt i przeniósł się do włoskiego Juventusu. Supermodelka, która niedawno została mamą, wraz z czwórką starszych dzieci sportowca przeprowadziła się do Włoch.

ZOBACZ TEŻ: BLUE IVY WYGLĄDA JAK KOPIA BEYONCE! CÓRKA CORAZ BARDZIEJ PODOBNA DO MAMY!

Na zdjęciach możemy podziwiać jej zachwycający wygląd. Modelka szybko doszła do formy sprzed porodu i znowu może cieszyć się pięknym ciałem – długimi, szczupłymi nogami i płaskim brzuchem.

Wygląda świetnie. My jesteśmy zachwycone!

A Wam jak się podoba?