Nowe filmy opublikowane na Instagramie przez Darrella Rooneya, który odwiedził Ripley’s Believe It Or Not! muzeum w Hollywood, pokazały uszkodzenia kultowej sukni Marilyn Monroe. Suknię miała zniszczyć Kim Kardashian, która wypożyczyła ją na czerwony dywan Met Gali 2022.

Rooney udostępnił kilka filmów i zdjęć pokazujących sukienkę i napisał: „Spójrzcie na szkody spowodowane przez KK. Nieodwracalne. Suknia Marilyn Monroe z 1961 roku jest w strzępach”.

Sekrety sukni Marilyn Monroe, którą podczas Met Gali 2022 miała na sobie Kim Kardashian

Zniszczenia na sukni Monroe

Na filmach widoczny jest między innymi suwak i rozciągnięty materiał wokół niego. Wcześniej w sieci pojawiły się zdjęcia sukni, które zestawiono w kolażu. Przedstawiono na nich suknię przed Met Galą i po niej. Chociaż Kardashianka nosiła oryginał tylko na czerwonym dywanie i zmieniła suknię na replikę po zdjęciach, wielu obwinia ją za obecny stan eksponatu. Przed udaniem się na bal Kardashian opowiedziała o swoim szacunku do słynnej sukni.

„Mam ogromny szacunek do sukni i jej znaczenia dla amerykańskiej historii”, powiedziała w wywiadzie dla Vogue. „Nigdy nie przyszłoby mi do głowy jeść w niej lub siedzieć ani narazić jej na żadne ryzyko uszkodzenia”, dodała Kim. Kiedy w sieci pojawiają się kolejne zdjęcia i filmy zniszczonej sukni, przedstawiciel muzeum, w którym znajduje się eksponat, zaprzecza jakoby suknia miała ulec zniszczeniu.

10 fryzur, które nie podobają się mężczyznom. Nie potrafią ich docenić

Sonda

Kim Kardashian

Uważasz, że powinna ponieść konsekwencje?