Są znane w większości krajów na świecie. Niektóre z nich już teraz mają status „ikon piękna”, inne dopiero do tego miana pretendują. Wyróżniają się zarówno na czerwonym dywanie, jak i w codziennych sytuacjach.

Czy znają sekrety urody niedostępne innym? Co myślą o pięknie?

Jeżeli jesteście ciekawe, co gwiazdy i gwiazdki mają do powiedzenia na ten temat, zapraszamy do czytania.

1. Julia Roberts

”Tak naprawdę klucz do piękna to patrzenie zawsze na kogoś, kto cię kocha”.

2. Anne Hathaway

”Najlepiej wyglądam, kiedy specjaliści od włosów I makijażu spędzają godziny na upiększaniu mnie. Kiedy czuję się najlepiej? Kiedy przez wiele dni nie patrzę w lustro i spędzam je na robieniu tego, co sprawia mi radość”.

3. Jennifer Aniston

”Wiecie, kiedy czuję się piękna duchowo? Gdy siadam z przyjaciółkami i tworzymy nasz krąg czarownic”.

4. Catherine Zeta-Jones

”Moja mama zawsze mi powtarzała, że nie ważne jak jest późno, trzeba zmyć makijaż. Zmyć!”.

5. Nicole Scherzinger

”Nie wiem, czy mam idealne ciało – po prostu wiem, jakie rzeczy wkładać, żeby ludzie tak myśleli. Wszystko opiera się na znalezieniu właściwych rzeczy, które stworzą twój unikalny styl. Nie lubię zbytnio diet, wolę jogging”.

6. Vanessa Hudgens

”Ostatnio nauczyłam się, że mogę wyglądać ok bez makijażu. Myślę, że ktoś ważny dla mnie powiedział, że tego nie potrzebuję. Zaczęłam dbać o skórę i zorientowałam się, że nie potrzebowałam malować się tak dużo jak myślałam”.

7. Heidi Klum

”Kobiety często mnie pytają – Czy będę wyglądać jak ty po urodzeniu dziecka? A ja odpowiadam – Cóż, a jak wyglądałaś przed? Nie oszukasz samej siebie”.

Co sądzicie o tych złotych myślach?