Halloween w Ameryce to prawdziwe święto, które jest chyba nawet bardziej komercyjne niż Walentynki i Boże Narodzenie. Przygotowania na ten jeden wieczór trwają bardzo długo, niektórzy zaczynają już pod koniec wakacji. Lista zakupów też jest długa: zaczyna się od dyń, cukierków dla przebranych dzieciaków, kostiumów dla całej rodziny i kosmetyków na charakteryzację. I chociaż w Polsce Halloween jest traktowane z przymrużeniem oka, to z przyjemnością podziwiamy talent wszystkich zaangażowanych, a w szczególności – makijażystek i charakteryzatorek. Tym razem pod naszą klawiaturę wpadła Perrie Edwards z zespołu Little Mix, która przebrała (i przemalowała) się na Ursulę z Arielki. I wygląda naprawdę fantastycznie!

ZOBACZ TEŻ: CZYŻBY KICZOWATY TREND DOTYCZĄCY WŁOSÓW WRACAŁ DO ŁASK?

Przyznajcie się, kto z Was nie bał się wrednej, przy kości Ursuli, która groziła małej, kochanej Arielce? Cóż, ja bynajmniej osobiście bałam się jej bardziej niż Buki z Muminków. Jednak Perrie nie wzbudza we mnie strachu, a wielki podziw.

Cała charakteryzacja jest dziełem Jeff’a Mehmet’a i Anny Lingis, którzy razem stworzyli Ursulę od podstaw. Przyjrzyjcie się oczom i twarzy – na skórze nie widać żadnych błędów, cała jest pokryta fioletową farbą. Podkreślone obojczyki, piersi, a nawet ramiona – to naprawdę świetna robota!

Ciężko nazwać Perrie straszną, bo bardziej wygląda nam na super seksowną Ursulę.

Lubicie śledzić przebrania Halloween’owe gwiazd? Która z nich zapadła Wam najbardziej w pamieć?