28-letnia aktorka jest znana z pięknej, nieskazitelnie gładkiej cery i zadbanych blond włosów. Wiemy, co robi, by zachować młody wygląd i zapewnić swojej skórze blask i odżywienie.

ZOBACZ TEŻ: KOSMETYKI, KTÓRE ZNAJDZIESZ W DOMOWEJ APTECZCE – SPRAWDŹ ICH DZIAŁANIE

makijaż

W kwestii makijażu aktorka wyznaje zasadę minimalizmu: jeśli nie ma jakiegoś ważnego wydarzenia, gwiazda stara się nie obciążać skóry ciężkim podkładem i pudrem. Wybiera lekkie kremy, by cera mogła odpocząć od profesjonalnych kosmetyków, którymi malują ją wizażyści na wielkie wyjścia.

skóra i włosy

Codziennie przed snem aktorka stosuje delikatny peeling, który złuszcza martwy naskórek i odświeża jej cerę. Jak sama przyznaje nie ma ulubionego kosmetyku jeśli chodzi o złuszczanie skóry – ważny jest dla niej sam efekt.

Lawrence sama przyznaje, że ma bardzo suchą skórę, dlatego zawsze przed snem, nakłada grubą ilość kremu i robi z niego coś w rodzaju gęstej maski.

Oprócz kremu na noc, aktorka ma jeszcze jedne wieczorny rytuał – przed nałożeniem kremu, używa retinolu. W ciągu dnia stawia na lżejsze kremy z ochronnymi filtrami. Ważne jest dla niej, aby w jego składzie znajdował się cynk.

ZOBACZ TEŻ: OTO DLACZEGO NIGDY NIE POWINNAŚ ZOSTAWIAĆ MOKRYCH WŁOSÓW PO PRYSZNICU

Lawrence przyznała, że w kwestii diet jest raczej sceptykiem i sama nie potrafi zmotywować się do regularnych, zdrowych posiłków, ale nadrabia to ćwiczeniami – wybrała pilates i bieganie.

Zastosujecie któryś z jej urodowych trików?