Modne dodatki to coś, co w bardzo prosty i efektowny sposób potrafi zrobić całą stylizację. Gwiazdy i celebrytki kochają biżuterię, ostatnio spotkały się na imprezie, na której zaprezentowano kolekcję, którą Ania Kruk zaprojektowała specjalnie dla Coccodrillo. Pojawiła się na niej m.in. Anna Czartoryska, która w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle zdradziła, jakie dodatki lubi najbardziej.

ZOBACZ: CZY MASZ JUŻ NAJMODNIEJSZY DODATEK SEZONU – CHOKER?

Ania w modzie i biżuterii ceni minimalizm, dlatego do jej ulubieńców zalicza się delikatna biżuteria. Ostatnio pokochała dodatki w stylu boho, które bardzo często urozmaicają jej stroje.

– Uważam, że zwłaszcza na co dzień to taka biżuteria w stylu boho bardzo fajnie zdobi, a nie jest przy tym krzykliwa i ostentacyjna – mówi Anna Czartoryska-Niemczycka agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

style="overflow:hidden;">Czartoryska zdradza, że nie dla niej bardzo droga biżuteria. Nie przepada za kupowaniem jej w drogich sklepach jubilerskich, zdecydowanie bardziej woli przywozić dodatki z podróży. Aktorka twierdzi też, że bardzo przywiązuje się do biżuterii i chętnie wkłada ozdoby, które darzy sentymentem.

– Przywiązuję się do biżuterii, którą dostałam od ukochanej osoby, którą kupiłam w dalekiej podróży. Z każdym kawałkiem biżuterii, który mam, łączy się jakaś historia, to jest dla mnie bardzo ważne. Dla mnie to są takie talizmany – mówi Anna Czartoryska-Niemczycka.

style="overflow:hidden;">Aktorce przypadła do gustu koncepcja biżuterii Ani Kruk dla mamy i ich córek.

– Uważam, że to świetny pomysł. Wszystkie córeczki chcą być takie jak swoje mamy i myślę, że to jest fajny sposób na to, żeby się trochę pobawić w dorosłą i właśnie wzorować na mamie – mówi Anna Czartoryska-Niemczycka.

style="overflow:hidden;">Ania uważa, że w ten sposób dziewczynki uczą się wyczucia smaku oraz doceniania pięknych, wysokiej jakości przedmiotów. Sama doskonale pamięta, jaką wartość miała dla niej jej pierwsza prawdziwa biżuteria.

– Było to złote serduszko na złotym łańcuszku. Dla mnie było to coś absolutnie wyjątkowego, przeznaczonego na specjalne okazje, coś, co było schowane w specjalnym pudełeczku, miało swoje miejsce, do którego czasami zaglądałam, żeby popodziwiać, jakie to jest piękne – mówi Anna Czartoryska-Niemczycka.

style="overflow:hidden;">ZOBACZ TEŻ: W.KRUK – DETAL, KTÓRY WSZSTKO ZMIENIA

Spodziewałyście się takich odpowiedzi?

Złoto? Diamenty? Na jaką biżuterię stawia Anna Czartoryska? (FOTO)

Złoto? Diamenty? Na jaką biżuterię stawia Anna Czartoryska? (FOTO)

Złoto? Diamenty? Na jaką biżuterię stawia Anna Czartoryska? (FOTO)