We wtorkowy wieczór w Los Angeles odbyła się gala wręczenia Złotych Globów. Rihanna co prawda nie pojawiła się na czerwonym dywanie, ale sfotografowano ją podczas ceremonii. Artystka w aksamicie i diamentach przyćmiła galę stylizacją. Piosenkarka miała na sobie aksamitną gorsetową suknię od Schiaparelli Haute Couture. Uzupełniła ją olśniewającym diamentowym naszyjnikiem i kolczykami Cartier oraz eleganckim upięciem inspirowanym pinupem. Piękność z Barbadosu utrzymała prosty makijaż glass skin. Ikona popu siedziała obok swojego chłopaka A$AP Rocky’ego, który dbał o to, by jej suknia nie gniotła się podczas sesji zdjęciowej.

Rihanna w przezroczystej sukience i w cieniu do powiek z lat 90.

Złote Globy 2023

Supergwiazda świętowała nominację do Złotych Globów już w grudniu 2022 roku. Twórczyni Savage X Fenty oraz A$AP Rocky są rodzicami i chociaż jeszcze nie ujawnili imienia syna, niedawno udostępnili film TikToku przedstawiający uroczego malucha.

Piosenkarka „Diamonds” powróciła po urodzeniu dziecka na czerwony dywan podczas premiery „Black Panther: Wakanda Forever” w Los Angeles w październiku, przykuwając uwagę w cekinowej sukni połączonej z rękawiczkami do łokci.

Agnieszka Kaczorowska zaprezentowała się w nowej fryzurze. „Raz się żyje!”