Podczas trwania zimowych miesięcy, czasem trudno jest pokusić się o oryginalność w stylizacjach – najbezpieczniejszym wyborem wciąż pozostaje czarny golf, ciemne jeasny i oversizeowy płaszcz. To bezpieczne (i ciepłe!) połączenie, z którym rzadko kiedy chcemy się pożegnać na rzecz zimowych trendów.

Jeśli jednak chodzi o zimowy styl, warto podejrzeć kilka pomysłów, które serwują nam Skandynawki. W końcu jak nikt inny wiedzą, w jaki sposób przetrwać zimową aurę, a jednocześnie nie rezygnując ze stylu. Okazuje się, że jednym z ich ulubionych trendów są pikowane ubrania!

Jeden mały szczegół, który sprawia, że buty wyglądają stylowo

I chociaż rzadko kiedy materiał ten zajmuje ważne miejsce podczas modowych raportów, a większości z nas kojarzy się wyłącznie z kamizelkami, płaszczami lub co najwyżej narzutami na kanapę – to wbrew pozorom w trendzie tym tkwi sporo potencjału. A doskonale zdają sobie z tego sprawę skandynawskie fashionistki.

Najlepsze buty do spódnic: mini, midi i maxi. Oto najmodniejsze połączenia

Dzięki oryginalnej kombinacji kolorów i dużej dawce pomysłowości, pojawia się coraz więcej propozycji, np. na pikowane spódnice. A oto cała lista inspiracji!