Bardzo często można spotkać przykłady ubrań, które swoim prostym krojem i odpowiednią jakością momentalnie zdobywają ogromne rzesze fanów. W zeszłym roku przykładem takiej sukienki była typowo “instagramowa” kreacja, z wieloma guzikami z przodu, którą można było zobaczyć dosłownie wszędzie. Ale nie tylko – jedną z najlepiej sprzedających się sukienek o długości maxi był biały model w czarne kropki od Top Shop’u. W związku z tym, że cieszył się taką popularnością, marka wprowadziła podobny model w dwóch wersjach.

ZOBACZ TEŻ: INTERNAUCI WYŚMIALI TĘ SUKIENKĘ. PRZYPOMINA IM FOLIĘ BĄBELKOWĄ

Ten bardzo pożądany model w zeszłym roku był sprzedawany w cenie 49 funtów na stronie TopShop’u. Po tym, jak sukienka wyprzedała się w kilka dni, wiele osób odsprzedawało swój nabytek w podbitej cenie nawet o 300%. Gdyby ktoś jeszcze nie wiedział, sukienka wyglądała dokładnie tak:

W tym sezonie marka przywróciła model w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnym i białym. Obie sukienki są wręcz idealne na każde garden party. Dodatkowo, w tym roku Top Shop dodał sukienkom delikatne koronki wokół dekoltu oraz na plecach. Tym samym sukienka zyskała również wyższą cenę niż poprzednio – teraz za pożądany model trzeba zapłacić 69 funtów.

Zeszłoroczny model sukienki ze znanej sieciówki wrócił za prośbą klientów marki
Zeszłoroczny model sukienki ze znanej sieciówki wrócił za prośbą klientów marki

ZOBACZ TEŻ: Ta niepozorna bluzka to największy hit tej wiosny. Jest dziewczęca i bardzo szykowna!

Naprawdę jest taka piękna?