Zawsze wydawało mi się, że kobieta w pracy będzie traktowana poważnie jedynie na wysokich obcasach. W końcu korporacja, profesjonalizm i wysokie szczeble kariery czegoś wymagają, prawda? Na szczęście na świecie jest dużo inteligentnych i dbających o własny kręgosłup kobiet, które sprowadziły mnie na ziemię, pokazując, że obcas nie jest gwarantem spełnienia zawodowego, ani osobistego. Tym lepiej, że nadchodząca wiosna przypomni nam lata dziewczęce, ponownie wkładając nam na stopy baletki i płaskie buty. Najlepiej z kokardkami, perłami i zdobieniami!

Przyznaj się, na pewno masz w szafie piękne szpilki, które kupiłaś pod wpływem chwili i mogłabyś się im przyglądać godzinami… ale myśl o włożeniu ich na stopy powoduje wręcz fizyczny ból. Ja też mam szafę pełną szpilek, bo jestem kobietą i uważam, że od czasu do czasu każda z nas powinna w nie wskoczyć i dobrze się bawić. Ale nie musisz tego robić, jeśli tego nie lubisz.

ZOBACZ TEŻ: JEDNA RZECZ, KTÓRĄ WIDZIELIŚMY WSZĘDZIE PODCZAS LONDYŃSKIEGO TYGODNIA MODY

Kolekcje wiosenne są pełne pięknych balerinek i eleganckich, płaskich butów, które idealnie zastąpią Ci szpilki. Stanowczo będziemy stawiać na nonszalancki styl Francuzek i dbając o swoje stopy wybierzemy te skórzane oraz oddychające. Nie zapominajmy jednak o tym, że moda jest też świetną zabawą, dlatego wybierz tę parę, która oddaje Twój charakter i pasuje do Twoich modowych wyborów.

Znalazłyśmy dla Ciebie 3 pary takich butów oraz masę inspiracji na instagramie. Wystarczy przescrollować! Daj nam znać, czy dołączasz do nas już na wiosnę!

ZOBACZ TEŻ: Faceci mają alergię na te damskie buty. Nienawidzą, kiedy je zakładasz