34-letnia Edyta Herbuś może pochwalić się zgrabną i wysportowaną sylwestą. Można przypuszczać, że doskonałą formę zawdzięcza intensywnym treningom tanecznym.

Nic bardziej mylnego!

W wywiadzie dla magazynu Shape Edyta zdradziła, że za jej zgrabnymi kształtami stoi… joga.

Ćwiczę w domu, na zajęciach w Ashtanga Joga Studio i gdy wyjeżdzam na wakacje, joga też jest ze mną. Zastąpiła mi treningi tańca towarzyskiego. Uprawiam ashtangę, która jest najbardziej dynamiczna. W ubiegłym roku, podczas międzynarodowej akcji propagującej jogę, zostałam jedną z jej ambasadorek.

Edyta praktykuje też ćwiczenia medytacyjne:

Ćwiczę w domu, na zajęciach w Astanga Joga Studio i gdy wyjeżdzam na wakacje, joga też jest ze mną. Zastąpiła mi treningi tańca towarzyskiego. Uprawiam ashtangę, która jest najbardziej dynamiczna. W ubiegłym roku, podczas międzynarodowej akcji propagującej jogę, zostałam jedną z jej ambasadorek.Nauczyłam się w ostatnim czasie, że istotne jest, by rozpoznać źródło, z którego wypływa chęć zmiany. Jeśli ta intencja jest czysta, wypływa z prawdziwej intencji serca, chęci tworzenia, wyrażenia tego, kim jesteśmy, to wtedy wszechświat nam sprzyja.

Chyba warto spróbować!

Zdziwicie się jaki jest sekret zgrabnej figury Edyty Herbuś

Zdziwicie się jaki jest sekret zgrabnej figury Edyty Herbuś

Zdziwicie się jaki jest sekret zgrabnej figury Edyty Herbuś