Wystartował ogólnopolski konkurs CASTING ROYALE Do wygrania kontrakt na niebagatelną sumę 150 000 euro!

Zawsze marzyłaś o karierze gwiazdy? Czas wziąć sprawy w swoje ręce! Ruszył Casting Royale, w którym główna nagroda to kontrakt reklamowy w wysokości 150 000 euro!

Co trzeba zrobić, żeby zostać gwiazdą castingu? Oprócz odwagi, radości życia, stylu i spontaniczności, przyda się też odpowiednie nastawienie i chęć podejmowania wyzwań. Zadaniem uczestniczek jest zinterpretowanie motta: LUCK IS AN ATTITIUDE w postaci krótkiego filmu, którego staną się bohaterką.

Na uczestniczki, oprócz wspaniałej zabawy, czekają też atrakcyjne nagrody. 25 Laureatek Ogólnopolskiego Finału konkursu otrzyma kreacje zaprojektowane przez topowego projektanta Łukasza Jemioła, zaś najlepsza trójka zaproszenie na kurs stylu w jednej z renomowanych warszawskich szkół oraz profesjonalną sesję fotograficzną.

Najlepsza Laureatka finałowej trójki otrzyma również nagrodę pieniężną 10 000 pln brutto i zaproszenie na Ibizę, gdzie weźmie udział w międzynarodowym etapie Castingu Royale. Tutaj stawka jest już zdecydowanie wyższa – główna nagroda to kontrakt reklamowy warty 150 000 euro!

Konkurs trwa do 9 lipca. Aplikacje można zgłaszać poprzez stronę RoyaleCasting.pl.

KLIKNIJ TUTAJ, by wziąć udział. Zdobądź zestawów 12 par butów i najdmodiejszych ubrań