Ile razy miałaś tak, że wybrałaś się na zakupy i  w każdym sklepie musiałaś sięgać po inny rozmiar? Nie da się ukryć, że bardzo często rozmiarówki w popularnych sieciówkach różnią się od siebie. Nie tylko każda marka ma swoją odrębną rozmiarówkę, ale różnice mogą pojawić się w obrębie jednego sklepu. Jedna z TikTokerek zdradziła sekret, jak odczytywać metki w Zarze! I tym samym ułatwiła nam wszystkim zakupy.

Ważny powód, dlaczego powinnaś zwrócić uwagę na kolor metki w ubraniach

Rozmiarówki w sieciówkach

Z pewnością i Tobie zdarzyło się sięgnąć po rozmiar, który zazwyczaj na Ciebie pasuje i nie zmieścić się w niego. Dzieje się tak, gdyż nie zwracamy uwagi na metki, tylko skupiamy się na dobraniu rozmiaru. A to może być duży błąd! Jak się okazuje, znaczenie mogą mieć drobne symbole, które widoczne są metkach. Jedna z użytkowniczek TikToka zdradziła sekret, o którym mogłaś nie mieć pojęcia. Jak odczytywać metki w Zarze? Zobaczcie koniecznie – to może zaoszczędzić Wam wielu nerwów!

Oto, co dzieje się z Twoim ciałem, gdy nosisz stanik w złym rozmiarze

@brooke__paige210

Zara hacks 101 ##hauloverdaily ##zarahaul ##zara ##fyp

♬ original sound - Brooke

Jak odczytywać metki w Zarze? Zwracaj uwagę na ten detal!

Na TikToku pojawiła się dziewczyna, która postanowiła zdradzić sekret, który ukryty jest w metkach w Zarze. To pomoże Ci dobrać idealne ubranie, a nieprzyjemne niespodzianki w przymierzalni będą tylko wspomnieniem! Informacja o tym, czy rozmiar jest standardowy, czy rozmiarówka jest zaniżona, zawarta jest na metce. TikTokerka dowiedziała się od kasjerki w Zarze, że wszystkie ubrania, które na metce mają symbol kwadratu, mają standardowy rozmiar, a te z trójkątem – zaniżony. I to właśnie w ich przypadku musisz sięgnąć po większy numer. To szczegół, na który niewiele z nas wcześniej zwracało uwagę! Miałaś o tym pojęcie?