Najpopularniejsze sieciówki starają się podążać z duchem czasu nie tylko, jeżeli chodzi o modę, ale również funkcjonalności związane z obsługą klienta. Zakupy online wywróciły nasz świat do góry nogami, oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Przyszedł czas na nowe udogodnienie, dzięki któremu nie będziemy musieli stać w kolejkach i zyskamy dodatkowy czas! My jesteśmy zachwyceni!

Nowa funkcja w krakowskim salonie Zara

Krakowski salon hiszpańskiej sieciówki mieszczący się w galerii Bonarka przeszedł ogromną metamorfozę. Oprócz odświeżenia wnętrza, w salonie wprowadzono funkcję, która jest zupełną nowością w Polsce. Od teraz wszystkie zamówienia online będziecie mogli odbierać bez stania w kolejkach i oczekiwania na personel, a wszystko dzięki specjalnym automatom.

Fryzura z wybiegu, którą pokochały największe fashionistki. Zastąpi modne koczki

Zakupy online cieszą się ogromną popularnością na całym świecie. Kupując produkt w sklepie internetowym mamy kilka możliwości dostawy, a jedną z nich jest odbiór w wybranym sklepie Zara. To często wybierana przez klientów opcja, z racji tego, że jest całkowicie darmowa.

Dzięki automatom, które stanęły w krakowskim salonie Zara w galerii Bonarka, będziecie mogli odbierać swoje zamówienia samodzielnie. Wystarczy, że podejdziecie do strefy z automatami i zeskanujecie kod QR zamówienia lub wpiszecie kod PIN. Maszyna w kilka sekund zlokalizuje Twoją paczkę i Ci ją wyda. Automaty mają zdolność zarządzania 900 paczkami.

Przegląd ramonesek z sieciówek. Oto nasze wybory

Funkcję tę po raz pierwszy przetestowano w 2017 r. w hiszpańskim salonie w A Coruña. Rok temu automaty stanęły również w centrum handlowym Westfield Stratford. Na razie nie wiadomo, czy nowa funkcja pojawi się w innych sklepach Zara w Polsce. My jednak z niecierpliwością czekamy!