Zastanawialiście się kiedyś, co oznacza słowo „sexy”? Kim jest człowiek seksowny i skąd ten seksapil się właściwie bierze? Nie? Nic straconego, bo teraz będzie świetna okazja do dyskusji na ten temat.

Kontynuując kampanię #SHAREYOURSTYLE, Zalando połączyło siły z Calvin Klein Underwear i zaprezentowało nową kampanię #SHAREYOURSEXY, której głównym celem jest zachęcenie Europejczyków do podzielenia się z innymi własnym wyobrażeniem na temat bycia sexy.

Ponadto twórcy akcji podejmują się próby odejścia od typowego rozumienia pojęcia „sexy” na rzecz tego, które oznacza pewność siebie oraz świadomość, że bycie seksownym wypływa z wnętrza.

Twarzą kampanii została modelka Joan Smalls i to właśnie ona pyta odbiorców o to, co właściwie oznacza słowo „sexy”. Piękna Portorykanka zwraca się bezpośrednio do konsumentów ze wszystkich krajów biorących udział w kampanii, dając tym samym początek ogólnoeuropejskiej dyskusji.

Spoty reklamowe wspierane zostały dodatkowo materiałem zza kulis, w którym Joan Smalls i partnerujący jej, Tobias Sorensen, opowiadają o tym, co sami uznają za sexy.

#SHAREYOURSEXY to nasza kolejna kampania tworzona w kooperacji z międzynarodową marką. Wcześniej prezentowaliśmy ‘TOPSHOP @ Zalando #WhereverYouAre’ jak i limitowaną kolekcję Karla Lagerfelda ‘Sport City’. Celem tego typu kolaboracji jest możliwość zaoferowania naszym klientom czegoś nowego i inspirującego, oczywiście, z charakterystycznym dla Zalando przekąsem”, tłumaczy Carsten Hendrich, VP Brand Marketing Zalando.

Jednym z elementów kampanii jest również specjalnie stworzony hub, który daje możliwość odbiorcom poznania zdania innych i podzielenia się tym, co dla nich samych oznacza bycie seksownym. Jest to więc niecodzienne zaproszenie do naprawdę seksownej dyskusji!

Zobaczcie także film promujący najnowszą kampanię oraz zdjęcia zza kulis!

Zalando współpracuje z Calvinem Kleinem!

Zalando współpracuje z Calvinem Kleinem!

Zalando współpracuje z Calvinem Kleinem!

Zalando współpracuje z Calvinem Kleinem!

Zalando współpracuje z Calvinem Kleinem!

A co dla was oznacza bycie seksownym?

Więcej informacji znajdziecie TUTAJ