Wyczucie stylu i zabawa trendami – oto cechy, które definiują paryżanki. Ich swobodne podejście do mody i gra na własnych zasadach sprawiały, że ich kobiece stylizacje cenią projektanci mody na całym świecie. A Paryski Tydzień Mody to  najlepsza okazja do tego, by podejrzeć na co stawiają francuskie it-girls w tym sezonie. I chociaż nie rezygnują w indywidualności, potrafią jak mało kto, połączyć vintage z nowymi trendami.

Moda w stylu francuskim

A w nadchodzących miesiącach te połączenia wypadają bardzo obiecująco. Bo oprócz klasyków w stylu prostych jeansów, ukochanych przez paryżanki mokasynów oraz staromodnych apaszek, pojawia się odświeżenie w postaci skórzanych kurtek. Ale tym razem nie jest to klasyczna ramoneska, a oversizeowy model w stylu lat 80. i 90. Najlepiej z bufiastymi rękawami i paskiem wokół talii.

Projektanci stawiają na grochy. Znów wróciły i są wielkim HITEM tego sezonu

Na co jeszcze postawiły paryżanki w sezonie wiosennym? Pojawi się odrobina romantyzmu w postaci ażurowych wstawek, koronek i falbanek. Zamiast białej koszul, która jest zdecydowaną klasyką, tej wiosny szykuje się powrót romantycznego, edwariańskiego stylu. A jeśli nie po drodze Ci z tak romantyczną koncepcją, możesz postawić na dopasowany, bardzo kobiecy kardigan. To kolejny element, który włączają do swojej garderoby francuskie dziewczyny. Nie zabraknie także oryginalnych dodatków w postaci wygodnych balerin (oczywiście z kwadratowym lub szpiczastym noskiem) oraz torebek w stylu sadle bag – zaokrąglone brzegi i asymetria znów są w modzie!

1
1

KURTKA

Answear

129,90 zł

Kup teraz
2
2

TOREBKA

Answear

139,90 zł

Kup teraz
3
3

BALERINY SKÓRZANE

Tommy Hilfiger

449,90 zł

Kup teraz
4
4

KARDIGAN

Answear

99,90 zł

Kup teraz
5
5

KURTKA

Answear

139,90 zł

Kup teraz
6
6

BLUZKA

Answear

119,90 zł

Kup teraz
7
7

TOREBKA

Answear

159,90 zł

Kup teraz