Izabela Janachowska nie od dziś kreuje się na prawdziwą ekspertkę od ślubów, a kreacje ślubne to chyba jej hobby. Gwiazdka właśnie została gospodynią programu W czym do ślubu?, który wczoraj wystartował na kanale TVN Style. Twierdzi, że będzie on skierowany nie tylko dla Panien Młodych, ale również ich gości.

ZOBACZ: PLANUJESZ ŚLUB? MAMY DLA CIEBIE KILKA RAD!

W programie Izabela będzie czuwać nad tym, aby każda przyszła Panna Młoda znalazła swoją wymarzoną kreację.

– Jako kobieta wiem, jak ważna w życiu każdej z nas jest suknia ślubna. Ale jednocześnie zdaję sobie sprawę z tego, jak trudno wybrać tę idealną – mówi gwiazda agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

style="overflow:hidden;">Janachowska będzie również pomagać w odnalezieniu idealnego stroju dla mam Panien Młodych, a także dla sióstr, druhen… Prezenterka twierdzi, że jej nowy program jest dedykowany dla każdej kobiety, która wybiera się na przyjęcie weselne.

– To jest problem, jak się ubrać, żeby nie przyćmić panny młodej albo żeby nie wyglądać za skromnie, żeby nie zrobić jej przykrości, w jakim kolorze. To jest milion pytań. I to wszystko też zależy od tego, gdzie ten ślub, w jakim okresie roku – mówi Izabela Janachowska.

style="overflow:hidden;">ZOBACZ: LOFT37 NIE PRZESTAJE ZASKAKIWAĆ! ZOBACZCIE LINIĘ BUTÓW ŚLUBNYCH YES I DO

W każdym odcinku programu występuje Panna Młoda wraz z jedną bliską jej osobą. Narzeczona przymierza w sumie pięć ślubnych kreacji: jedną wybraną przez siebie, jedną przez towarzyszącą jej osobę oraz trzy zaproponowane przez Izabelę Janachowską. Następnie towarzyszka przyszłej mężatki przymierza trzy wybrane dla niej kreacje. Po dokonaniu wyboru obie uczestniczki programu poddawane są zabiegom upiększającym u wizażystów i fryzjerów.

– Wtedy w pełnej krasie panna młoda oraz osoba towarzysząca prezentują się reszcie rodziny. Dopiero wtedy wszyscy dowiadują się, na jaką suknię zdecydowała się panna młoda. A potem mamy cudowne łzy wzruszenia, bo taki piorunujący efekt wywołuje ta biała suknia – mówi Izabela Janachowska.

style="overflow:hidden;">Sama prowadząca ślub ma już za sobą. Na ślubnym kobiercu stanęła trzy lata temu, na przyjęciu weselnym zaprezentowała aż trzy różne suknie od znanych projektantów – Lázaro, Elie Saab oraz Valentino.

– Jeżeli panna młoda wybierze idealną suknię ślubną, to nigdy nie będzie jej żałować. I to jest wyznacznik tego, czy ta suknia była idealna czy nie, czy po latach zaczynasz myśleć: „bez sensu, poszłam w księżniczce, mogłam iść w rybce” – mówi Izabela Janachowska.

style="overflow:hidden;">ZOBACZ: TE RZECZY POWINNA ZROBIĆ KAŻDA PARA PRZED ŚLUBEM

Co myślicie o jej najnowszym pomyśle? My po wyborze kreacji na prezentacje ramówki TVN Style chyba jednak nie oddałybyśmy się w jej ręce…

Zagadka wielkiej bezy rozwiązana! Janachowska ekspertem od mody ślubnej?

Zagadka wielkiej bezy rozwiązana! Janachowska ekspertem od mody ślubnej?

Zagadka wielkiej bezy rozwiązana! Janachowska ekspertem od mody ślubnej?