Ekspresowy powrót do formy sprzed ciąży dla niektórych celebrytek stał się w ostatnich miesiącach punktem honoru. Na fali mody na fitmamy niektóre kobiety decydowały się na ekstremalne diety i ćwiczenia tylko po to, by jak najszybciej osiągnąć upragniony efekt. Hmmm… Czy to tego grona można zaliczyć Paulinę Sykut?

Cóż… Prezenterka w grudniu została mamą małej Róży. Zaledwie kilka tygodni po porodzie w świetnej formie wróciła do swoich zawodowych obowiązków i figury sprzed ciąży. Jak?

W rozmowie dla magazynu Party zdradziła, że nie musiała ani radykalnie zmieniać diety zarówno w trakcie ciąży, jak i po niej, ani rzucać się na intensywne ćwiczenia. O formę zadbała jeszcze przed urodzeniem córeczki… W ciąży przytyła zaledwie 10 kilogramów, które już udało się jej zrzucić. Oznacza to, że Paulina wróciła do swojej wagi, czyli zaledwie 49 kilogramów!

Rzadko się o tym mówi, ale czas tuż po porodzie jest trudny i mało komfortowy dla każdej kobiety. Trzeba go przetrwać na spokojnie. Jestem przeciwna restrykcyjnym dietom i katorżniczym ćwiczeniom! – dodała.

style="overflow:hidden;">ZOBACZ TEŻ: WOW! Paulina Sykut pokazuje ciało bez gorsetów i Photoshopa!

Hmmm…