Uwielbiamy oglądać zdjęcia z pięknych kampanii reklamowych. A w szczególności z TAKICH kampanii reklamowych! Przeglądając zdjęcia promujące najnowszą kolekcję Badura Icons, zachwycamy się nie tylko butami i dodatkami, ale również całym otoczeniem… Ta kampania to prawdziwa kopalnia inspiracji!

ZOBACZ: BADURA X BIZUU – MUSICIE ZOBACZYĆ ŚWIETNĄ KOLEKCJĘ NA JESIEŃ/ZIMĘ 2018!

Tym razem w roli głównej nie wystąpiła wyłącznie Aneta Kręglicka. Marka zatrudniła również 3 inne modelki – znaną z pierwszej kampanii Badura Icons Natalię Siódmiak, rudowłosą Julię Banaś oraz Patrycję Gardygajło. Musimy przyznać, że modelki wyglądały rewelacyjnie, porwały nas m.in. cudowne rozświetlające makijaże, a także żywe kolory włosów. No i oczywiście to, że każda z nich reprezentuje zupełnie inny typ urody.

Lookbook aż kipi kolorami, efektowne dodatki zostały zaprezentowane na tle bardzo efektownych wnętrz i ubrań. Co do samej kolekcji… Królują piękne sandały, bardzo modne klapki, a nawet zamszowe kozaki, które sprawdzą się w sezonie wiosenno-letnim. Czy Wy również widzicie je w połączeniu z maxi sukienką w stylu boho?

ZOBACZ: PRZEDSTAWIAMY NAJGORĘTSZE MAKIJAŻOWE TRENDY 2018 ROKU

My jesteśmy zachwycone, całkowicie!